NOWOŚCI

 

Systemy mocowania bezinwazyjnego.

Prezentujemy Państwu bezinwazyjne uchwyty do montażu rolet. Jest to doskonałe rozwiązanie dla okien w których trudno zamocować klasyczne uchwyty, jak również tam gdzie ingerencja w ramę okienną jest niedopuszczalna.

Polecamy naszą OFERTĘ ROLET oraz PLIS.

Katalog tkanin plisowanych

Specjalnie dla Państwa wygodny przygotowaliśmy katalog tkanin plisowanych. Staraliśmy się możliwie najlepiej odwzorować kolor i charakter tkaniny, abyście mogli wygodnie, przed monitorem komputera dokonać tego niełatwego ze względu na ilość wyboru. Zapraszamy do przeglądania – KATALOG TKANIN PLISOWANYCH.

Oczywiście zachęcamy rónież do oglądania katalogu tkanin klasycznych, dzień & noc oraz siluetka – KATALOGI.

Nowoczesna kolorystyka w nowoczesnym budownictwie

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolorystyką dostępną w systemach roletowych. Szczegóły dotyczące nowych kolorów znajdziecie Państwo w tym DOKUMENCIE.

Więcej szczegółów prezentujemy w dziale Oferta -> ROLETY ZEWNĘTRZNE.

Aluminiowe bramy do pokrycia materiałem wybranym przez odbiorcę

Podstawę bramy do pokrycia elementami wystroju elewacji tworzą profile ramowe i płyty aluminiowe wypełnione pianką poliuretanową. Poszycie bramy montuje się na poziomych profilach. Opcjonalnie dostępne są pionowe profile montażowe, do których łatwo i w niewidoczny sposób mocuje się materiał wykończeniowy elewacji. Odbiorca może wykonać zlicowane poszycie bramy według własnych upodobań: z drewna, metalu, ceramiki, tworzywa sztucznego lub innych materiałów.

Pergola w systemie Renson zapewniające maksymalną ochronę przeciwsłoneczną i wodoodporność

Nośna konstrukcja aluminiowa, lakierowana – z możliwością jednostronnego mocowania zarówno do ściany jak i sufitu, wspierana na profilu nośnym oraz mocowana do gruntu za pomocą kotwionych słupków. Otwieranie i zamykanie poszycia z bocznymi prowadnicami poprzez wytrzymały pasek rozrządu z łożyskiem kulkowym.

logo_stopka

Oferujemy osłony wewnętrzne oraz zewnętrzne dla Twojego domu, biura, firmy.

Rolety wewnętrzne, plisy, żaluzje drewniane oraz aluminiowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy, moskitiery, refleksole, bramy garażowe oraz przemysłowe.

Katalogi i wzorniki

Zakupy on-line

sklep_ico Sklep

allegro_ico Allegro

ebay_ico Ebay

Kontakt

P.R. Imperoll s.c
Ul. Łąkowa 25
83-340 Sierakowice

tel. 58 684 77 92
fax 58 684 77 93
e-mail: biuro@imperoll.pl

Godziny otwarcia

11:00 - 15:00

Praca wewnętrzna

8:00 - 16:00