Firma Imperoll jest aktywna na rynku producentów rolet wewnętrznych od kilku lat. Z powodzeniem realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. W naszej bogatej ofercie znajdują się rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy, moskitiery, refleksole, bramy garażowe oraz przemysłowe. Jako nieliczni oferujemy bogatą kolorystykę naszych produktów, nowoczesne wzornictwo tkanin oraz szeroki wachlarz systemów. Dzięki temu nasze rolety sprostają każdemu wnętrzu.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalne i terminowe wykonanie każdego zamówienia. Z powodzeniem współpracujemy z odbiorcami hurtowymi, klientami indywidualnymi oraz architektami wnętrz na terenie całego kraju.

Ponieważ rolety to nie tylko nasza praca, ale i pasja, wyróżnia nas solidna wiedza techniczna, którą sukcesywnie poszerzamy o najnowsze trendy i nowe rozwiązania. Wychodząc na wprost nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w potrzeby naszych klientów. Wszystko to ma na celu zapewnienie Państwu wysokiej jakości produktów i zadowolenia z naszych produktów.

Nasze priorytety to wysoka jakość produktów, zadowolenie naszych klientów oraz profesjonalna obsługa. Te założenia pozwalają nas wyróżnić na rynku producentów rolet oraz stworzyć z nas odpowiedzialnego partnera w biznesie. Zapraszamy do współpracy.

logo

Zapraszamy również na nasze profile:

YouTube-logo-full_color1

logo_stopka

Imperoll has for several years been a major company in the roller blind production market, external roller blinds, gates and awnings. Due to our excellent production system and our passion for what we do , we are able to produce high-quality products on the basis of world standards and proven technology.

Catalogue

 

Shop on-line

 

sklep_ico Sklep

allegro_ico Allegro

ebay_ico Ebay

Contact

P.R. Imperoll s.c
Ul. Łąkowa 25
83-340 Sierakowice

tel. 58 684 77 92
fax 58 684 77 93
e-mail: biuro@imperoll.pl