Pracownik produkcyjny

Obecnie pragniemy poszerzyć grono naszych pracowników, dlatego poszukujemy kandydatów na
stanowisko:

                                           PRACOWNIK PRODUKCYJNY
Zakres obowiązków:
•     praca przy wytwarzaniu rolet i żaluzji
Oczekiwania:
•    zdolności manualne
•    doświadczenie w pracy produkcyjnej
•    utrzymanie porządku na stanowisku pracy
•    umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
•    dobra organizacja pracy własnej
•    chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
•    wysoka kultura osobista

Oferta:
•    stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy ( umowa o pracę)
•    komfortowe warunki pracy i przyjazna atmosfera
•    praca w nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie
•    pakiet świadczeń dodatkowych

  •  zarobki uzależnione od zaangażowaniaOsoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV na adres mailowy: rekrutacja@imperoll.pl, w nagłówku wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska

    lub o kontakt osobisty w siedzibie firmy: ul. Łąkowa 25, 83-340. Sierakowice.

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:  „Oświadczam, że przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji przez Przedsiębiorstwo Rodzinne „IMPEROLL” s.c.

logo_stopka

Oferujemy osłony wewnętrzne oraz zewnętrzne dla Twojego domu, biura, firmy.

Rolety wewnętrzne, plisy, żaluzje drewniane oraz aluminiowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy, moskitiery, refleksole, bramy garażowe oraz przemysłowe.

Katalogi i wzorniki

Zakupy on-line

Strefa Klienta

Kontakt

P.R. Imperoll s.c
Ul. Łąkowa 25
83-340 Sierakowice

tel. 58 684 77 92
fax 58 684 77 93
e-mail: biuro@imperoll.pl

Godziny otwarcia
11:00 - 15:00

Praca wewnętrzna
8:00 - 16:00