REALIZACJE

Zbiór wybranych realizacji wykonanych przez naszą firmę.

 

Moduł dachowy oraz bramy garażowe

Nowoczesne budownictwo wymaga nowoczesnych rozwiązań. Przykładem takiego jest prezentowany poniżej moduł dachowy i ścienny. Dzięki niemy taras można aranżoważ na wiele sposobów – dach otwarty kiedy potrzbujemy więcej światła naturalnego, zamknięty kiedy szukamy ochłody w cieniu lub dowolny w pozycjach pośrednich. Ta sama sytuacja ma miejsce dla bocznej ściany.

Rolety typu screen oraz bramy garażowe

Prezentujemy kompleksowe rozwiązanie związane z osłonami okiennymi oraz bramami garażowymi. W tej realizacji zastosowane zostały rolety typu screen zarówno na oknach jak również świetliku dachowym, dzięki czemu w słoneczne dni przebywanie na tarasie staje się czystą przyjemnością.

Kratowa brama rolowana

Poniżej prezentujemy Państwu doskonałe zastosowanie kratowanej bramy rolowanej  z elektrycznym sterowaniem. Świetne rozwiązanie dla sklepów, boxów w galeriach handlowych.

Rolety rzymskie w nowoczesnym domu jednorodzinnym

Roleta rzymska to tradycyjne i nowoczesne zarazem rozwiązanie, które doskonale pasuje do każdego rodzaju budownictwa. W tej galerii prezentujemy nowoczesny dom jednorodzinny, w którym zainstalowaliśmy nasze rolety rzymskie we wszystkich pomieszczeniach budynku, co okazało się doskonałym rozwiązaniem zarówno pod względem funkcjonalności jak i designu.

Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości

Dla Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości mieliśmy przyjemność wykonać i zamontować kompleksowe rozwiązanie dla różnego rodzaju pomieszczeń. Żaluzje pionowe, tradycyjne, jak również bramę parkingu podziemnego z systemem sygnalizacj optycznej to doskonałe rozwiązanie dla tego typu budynków.

Markizy z dodatkowym osprzętem

Poniżej prezentujemy kompleksowe rozwiązanie markiz dla domu. Oprócz dwóch markiz otwieranych automatycznie z wykorzystaniem automatyki Somfy, zastosowano również nagrzewnicę oraz oświetlenie będące idealnym dopełnieniem tarasu, które staje się miejscem rodzinnych spotkań również w chłodniejsze wieczory i dni.

Drewniane żaluzje w nowoczesnym budownictwie

Drewniane żaluzje poziome idealnie komponujące się z designerskim wnętrzem nowoczesnych gabinetów dental spa. Wielofunkcyjność tego typu osłon jest ich największą zaletą – całkowite lub częściowe w dowolnej konfiguracji zaciemnienie wnętrz to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju pomieszczeń. Zapraszamy do oglądania, a więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce ŻALUZJE.

Roleta rzymska w połączeniu z plisowaną

Dwa typy rolet na jednym oknie? Dlaczego nie. Zwłaszcza dobrze dobranych. Idealnym dopełnieniem rolety plisowanej stała się rzymska roleta idealnie komponująca się z wystrojem pokoju. Polecamy i zapraszamy.

Moskitiera idealnym rozwiązaniem na lato

Chyba każdy lubi delektować się świeżym powietrzem z zewnątrz. Wielokrotnie trzeba z niego rezygnować ze względu na komary, owady i inne. Dzięki zastosowaniu moskitier taki problem przestaje istnieć. Poniżej prezentujemy wersję na drzwi balkonowe.

Bramy przemysłowe w postoczniowych zabudowaniach

Poniżej prezentujemy jedną z naszych realizacji związanych z bramami przemysłowymi. Zadanie o tyle ciekawe, bo bramy zamontowane zostały w stare postoczniowe zabudowania, które po rewitalizacji są siedzibą firmy Elcen. Antracytowe bramy idealnie komponują się tak z nowoczesną elewacją, jak i starą cegłą murów.

Prestiżowy biurowiec w Gdyni

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z jednej z dużych realizacji. Mieliśmy okazję wykonać klasyczne rolety w kasecie obsługiwane ręcznie, jak również screeny z napędami oraz elektrycznie sterowane żaluzje idealnie sprawdzające się w przeszkolonych salkach konferencyjnych.

Markizy Italia w gdańskim Garnizonie

Prezentujemy Państwu kolejną ciekawą realizację tym razem outdoorową. Mieliśmy przyjemność zamontować markizy typu Italia na jednym z budynków kompleksu Garnizon w Gdańsku. Szczegółowy opis tego typu markizy znajdziecie Państwo TUTAJ.

Rolety Dzień i Noc w domu jednorodzinnym

Jedna z wielu naszych realizacji w pięknym domu jednorodzinnym. Rolety Dzień i Noc są idealną osłoną tego typu wnętrz.

Duża markiza ogrodowa

Jedna z naszych ogrodowych realizacji – markiza szerokości 4 metrów, sterowana za pomocą pilota. Markiza posiada system automatycznego składania w razie siły wiatru większej niż 7m/s. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią schronić się przed słońcem w zaciszu własnego ogrodu.

logo_stopka

Oferujemy osłony wewnętrzne oraz zewnętrzne dla Twojego domu, biura, firmy.

Rolety wewnętrzne, plisy, żaluzje drewniane oraz aluminiowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy, moskitiery, refleksole, bramy garażowe oraz przemysłowe.

Katalogi i wzorniki

Zakupy on-line

sklep_ico Sklep

allegro_ico Allegro

ebay_ico Ebay

Kontakt

P.R. Imperoll s.c
Ul. Łąkowa 25
83-340 Sierakowice

tel. 58 684 77 92
fax 58 684 77 93
e-mail: biuro@imperoll.pl

Godziny otwarcia

11:00 - 15:00

Praca wewnętrzna

8:00 - 16:00