Praca - Imperoll -

Aktualne oferty pracy

Jesteśmy nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą produkcyjną. Od ponad 15 lat aktywnie działamy na polskim i zagranicznym rynku w branży osłon okiennych, produkcji rolet i żaluzji. Obecnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska.

Magazynier

Magazynier
Data dodania: 14 marca, 2023
Obecnie pragniemy poszerzyć grono naszych pracowników, dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:
  • realizowanie zadań operacyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem organizacji

  • ustalanie bieżącego stanu magazynowego poprzez identyfikację nadwyżek, braków, produktów zawieszonych, a także potwierdzanie zgodność produktów z ich lokalizacją

  • wspieranie obszarów operacyjnych w pracy nad utrzymaniem jakości stanów magazynowych

  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w obszarach magazynowych

  • ścisła współpraca z kierownikiem danego obszaru oraz raportowanie zgodnie z potrzebami przełożonych

Oczekiwania:
  • wiesz jak obsługiwać pakiet MS Office, a Twoja znajomość programu Excel jest na poziomie średniozaawansowanym

  • posiadasz umiejętność analizy i interpretacji danych

  • masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność rozwiązywania problemów nie stanowi dla Ciebie wyzwania

  • mile widziane doświadczenie w pracy z gospodarką magazynową w obszarze logistyki lub produkcji

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami SUBIEKT - NAVIREO

Co oferujemy?
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku

  • atrakcyjny system premiowania oparty o realizację wyznaczonych zadań

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • przyjazne środowisko i atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV na adres mailowy: rekrutacja@imperoll.pl
w nagłówku wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska
lub o kontakt osobisty w siedzibie firmy: ul. Łąkowa 25, 83-340. Sierakowice.

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Oświadczam,
że przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji przez IMPEROLL sp. z o.o.

Instalator osłon okiennych i bram garażowych

praca przy montażu osłon okiennych i bram garażowych
Data dodania: 26 maja, 2022

Obowiązki:
  • instalacja osłon okiennych: systemów wewnętrznych i zewnętrznych, drzwi zewnętrznych, bram garażowych

  • przygotowanie dokumentacji odbioru

  • raportowanie pracy

  • doświadczenie przy na podobnych stanowisku - mile widziane

  • sprawność fizyczna

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B

  • dbanie o porządek i czystość

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • zaangażowanie w działaniu, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnieni na umowa o pracę

  • atrakcyjne zarobki

  • samochód i odpowiednie narzędzia

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrze