Jesteśmy jednym z liderów na krajowym rynku osłon okiennych. Już od kilkunastu lat produkujemy i instalujemy najwyższej jakości rozwiązania wewnętrzne i zewnętrzne: żaluzje roletowe, żaluzje plisowane, żaluzje kasetowe, żaluzje fasadowe, markizy, refleksole i wiele innych. Czy to w przypadku produktów standardowych, czy też przy unikalnych systemach „szytych na miarę”, wkładamy w naszą pracę całe serce, ponieważ kochamy to, co robimy.

Pasja, wiedza, rozwój, zaufanie. Oto nasza konstytucja. Na tych czterech filarach budujemy relacje z naszymi klientami, partnerami, architektami, dystrybutorami czy odbiorcami hurtowymi. Jesteśmy też po prostu skuteczni: żadne zlecenie nie jest niewykonalne, a żaden termin zbyt napięty.

Wierzymy w zarządzanie światłem. Wiemy jak dzięki odpowiedniej kontroli nasłonecznienia sprawić, by mieszkało się przyjemniej, a pracowało lepiej. Taki jest prawdziwy cel tego, co oferujemy.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie trzeba. Nasze produkty kupisz w siedzibie firmy, w sieci dystrybutorów w całej Polsce, w oficjalnym sklepie internetowym oraz na Allegro. Możesz kontaktować się z nami telefonicznie, pisząc maila czy wiadomość na Facebooku. Czekamy!

logo

Zapraszamy również na nasze profile:

YouTube-logo-full_color1

logo_stopka

Oferujemy osłony wewnętrzne oraz zewnętrzne dla Twojego domu, biura, firmy.

Rolety wewnętrzne, plisy, żaluzje drewniane oraz aluminiowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy, moskitiery, refleksole, bramy garażowe oraz przemysłowe.

Katalogi i wzorniki

Zakupy on-line


Strefa Klienta

Kontakt

P.R. Imperoll s.c
Ul. Łąkowa 25
83-340 Sierakowice

tel. 58 684 77 92
fax 58 684 77 93
e-mail: biuro@imperoll.pl

Godziny otwarcia
11:00 - 15:00

Praca wewnętrzna
8:00 - 16:00