Zaznacz stronę

MONTAŻYSTA

Jesteśmy nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą produkcyjną. Od ponad 15 lat aktywnie działamy  na polskim i zagranicznym rynku w branży osłon okiennych, produkcji rolet i żaluzji.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Montażysta bram / rolet

Opis stanowiska:
– montaż bram garażowych,
– montaż wewnętrznych oraz zewnętrznych osłon okiennych,
– prace serwisowe, okresowe przeglądy, wykonywanie napraw,
– programowanie napędów, pilotów do bram garażowych,
– programowanie automatyki do zewnętrznych osłon okiennych,
sporządzanie protokołów z przeprowadzonych prac,

 Zapewniamy :

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • zarobki uzależnione od zaangażowania,
  • pracę w zgranym zespole.

 Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV elektronicznie na adres: rekrutacja@imperoll.pl, w nagłówku wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska; listownie na adres: Imperoll, ul. Łąkowa 25, 83-340 Sierakowice lub osobiście.

UWAGA! Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:  „Oświadczam, że przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji przez Przedsiębiorstwo Rodzinne „IMPEROLL” s.c. M. R.Schwabe, z siedzibą w Sierakowicach (83-340), przy ul. Łąkowej 25 , zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., tom 1, poz. 1182 ze zm.).”

Osoby zainteresowane pozostawieniem swoich danych w bazie P.R.”IMPEROLL” w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Rodzinne „IMPEROLL” s.c. M. R. Schwabe, z siedzibą w Sierakowicach (83-340), przy ul. Łąkowej 25,  w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

logo_stopka

Oferujemy osłony wewnętrzne oraz zewnętrzne dla Twojego domu, biura, firmy.

Rolety wewnętrzne, plisy, żaluzje drewniane oraz aluminiowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy, moskitiery, refleksole, bramy garażowe oraz przemysłowe.

Katalogi i wzorniki

Zakupy on-line

Sklep

Kontakt

P.R. Imperoll s.c
Ul. Łąkowa 25
83-340 Sierakowice

tel. 58 684 77 92
fax 58 684 77 93
e-mail: biuro@imperoll.pl

Godziny otwarcia
11:00 - 15:00

Praca wewnętrzna
8:00 - 16:00