PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Firma IMPEROLL działa w branży osłon okiennych  od 17 lat, w tym czasie stworzyliśmy  profesjonalny, rzetelny i stabilny zespół.

Zajmujemy się produkcją topowych produktów na rynku rolet wewnętrznych i zewnętrznych. W sprzedaży oferujemy markizy, moskitiery, drzwi,  bram garażowe.  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Jeśli szukasz pracy w ambitnym oraz stale rozwijającym się zespole – zapraszamy do  Nas! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko;

Pracownik Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Sierakowice (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych
  • Fakturowanie zamówień od klientów
  • Obsługa zamówień online składanych przez pulpit kontrahenta
  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (produkcja, logistyka, księgowość, marketing)
  • Samodzielna realizacja bieżących zadań
  • Budowanie pozytywnej relacji z klientami
  • Obsługa klientów B2C
  • Obsługa klientów B2B

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, szczególnie MS Excel, znajomości systemu INSERT będzie zdecydowanym atutem
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Zaangażowanie, kreatywność
  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Zdolności podejmowania decyzji i analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne zarobki
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Praca w przyjaznym Zespole

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV,
z podaniem w nagłówku wiadomości nazwy stanowiska klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

logo_stopka

Oferujemy osłony wewnętrzne oraz zewnętrzne dla Twojego domu, biura, firmy.

Rolety wewnętrzne, plisy, żaluzje drewniane oraz aluminiowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy, moskitiery, refleksole, bramy garażowe oraz przemysłowe.

Katalogi i wzorniki

Zakupy on-line

Sklep

allegro_ico Allegro

ebay_ico Ebay

Kontakt

P.R. Imperoll s.c
Ul. Łąkowa 25
83-340 Sierakowice

tel. 58 684 77 92
fax 58 684 77 93
e-mail: biuro@imperoll.pl

Godziny otwarcia
11:00 - 15:00

Praca wewnętrzna
8:00 - 16:00