Poszerzamy grono naszych pracowników, dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomiarowiec/Montażysta

Obowiązki:
  • pomiar i montaż rolet, żaluzji, plis, moskitier;

  • planowanie i raportowanie pracy;

Wymagania:
  • doświadczenie przy montażu rolet i żaluzji, plis, moskitier;

  • sprawność fizyczna;

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B;

  • wysoka kultura i dbałość pracy;

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

  • zaangażowanie w działaniu.

Oferujemy:
  • pracę w firmie z wiodącą pozycją rynkową;

  • samochód i odpowiednie narzędzia;

  • możliwość pracy przy ciekawych projektach;

  • samodzielność w działaniu;

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV na adres mailowy: rekrutacja@www.imperoll.pl
w nagłówku wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska
lub o kontakt osobisty w siedzibie firmy: ul. Łąkowa 25, 83-340. Sierakowice.

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Oświadczam,
że przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji przez Przedsiębiorstwo Rodzinne „IMPEROLL” s.c.