Co warto wiedzieć o roletach Absolute? - Imperoll -

Co warto wiedzieć o roletach Absolute?

Co warto wiedzieć o roletach Absolute?

Pewnie nie raz wydawało Ci się, że widzisz dwa te same produkty. Jednak ich ceny się różniły. Dopiero po zapytaniu sprzedawcy o różnice między produktami zaczynasz zauważać, że to dwa różne produkty. Owszem spełniają tą samą funkcję jednak jedna roleta daje więcej możliwości niż druga. Również detale robią wielką różnicę w cenie.

Tak właśnie jest z roletami Absolute. Niby roleta, chroni przed słońcem, ot co. Jednak ta roleta nie tylko wygląda inaczej, ale też daje więcej możliwości.

Wygląd

Rolety Absolute dają wiele możliwości designerskich. Wybierając te rolety masz do wyboru kilka nowoczesnych kolorów mechanizmów, różnego rodzaju belki obciążające wiele rodzajów tkanin. Te składowe gwarantują nie tylko elegancję i jakość, ale także dopasowanie do różnych stylów wnętrz i kolorystyki. Mechanizmy do rolet Absolute występują w kolorach: biały, szary, antracyt, czarny, brązowy, czarny nikiel, stal nierdzewna, srebrny, w kasecie, lub bez kasety. Tkaniny do tych rolet również spełnią wszelkie oczekiwania, można skonfigurować zarówno roletę dzień noc jak i roletę tradycyjną. Ich struktura i kolorystyka pozwala na dopasowanie do mebli czy ścian. Tak eleganckie rolety mogą stać się główną dekoracją wnętrza, która w pierwszym momencie przyciąga uwagę.

Komfort

Osłony okienne Absolute mogą być sterowane przy pomocy MotionBlinds.  Wystarczy jedno kliknięcie. Obsługa rolet przez aplikację jest prosta i intuicyjna. Takie osłony okienne mogę współpracować z oświetleniem oraz systemem ogrzewania. Rolety dzięki odpowiednim ustawieniom dostosowują swoją pozycję do temperatury czy oświetlenia. Raz zaprogramowane mogą być również Twoim budzikiem. Dodatkowo Motionblinds jest kompatybilny min. z Home Kit, Alexą, Asystentem Google oraz innymi centralami Inteligentnych domów – Smart Home. Innymi możliwościami jest obsługa rolet za pomocą pilota czy przez tzw. PULL– jednorazowe pociągnięcie łańcuszkiem, które ustawia roletę w zaprogramowanej pozycji.

Oszczędność i bezpieczeństwo

Dzięki odpowiedniemu zaprogramowaniu, rolety w słoneczne dni mogą ograniczać nagrzewanie pomieszczeń. To gwarantuje odpowiednią temperaturę we wnętrzu. Dzięki temu ograniczamy zużycie klimatyzatorów, a tym samym oszczędzamy pieniądze.  

Zdalna obsługa pozwala na sterowanie roletami nawet gdy nie ma Cię w domu. Dom wydaje się cały czas zamieszkany. Daje to poczucie bezpieczeństwa i zapobiega włamaniom.  

Jak widać rolety Absolute to produkty na miarę naszych czasów. Nie tylko spełniają oczekiwania różnych klientów pod względem dekoracyjnym i funkcjonalnym, ale także nadążają za najnowszymi technologiami.

Przeczytaj również:
Pergola – oaza spokoju w twoim ogrodzie
Pergola – oaza spokoju w twoim ogrodzie

Wiosna i lato to czas, kiedy większość z nas chce spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Czy jest coś bardziej relaksującego niż leniwe popołudnie spędzone w cieniu, z chłodną lemoniadą w dłoni? Jeśli szukasz sposobu na stworzenie idealnego miejsca do wypoczynku w swoim ogrodzie, pergola może być odpowiedzią na Twoje marzenia. W dzisiejszym artykule dowiesz […]

Czytaj całość
Szczerze o roletach okiennych. Co warto wiedzieć przed wyborem?
Szczerze o roletach okiennych. Co warto wiedzieć przed wyborem?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie mogą być ograniczenia związane z roletami okiennymi? Przed podjęciem decyzji o zakupie warto poznać pewne kluczowe informacje, aby wybór rolet idealnie pasujących do twoich potrzeb był świadomy i przemyślany. Oto kilka aspektów, na które warto zwrócić uwagę. Rozmiar i typ okna Osłony okienne dostępne są w różnych rozmiarach i stylach, […]

Czytaj całość