Co warto wiedzieć o roletach Absolute? - Imperoll -

Co warto wiedzieć o roletach Absolute?

Co warto wiedzieć o roletach Absolute?

Pewnie nie raz wydawało Ci się, że widzisz dwa te same produkty. Jednak ich ceny się różniły. Dopiero po zapytaniu sprzedawcy o różnice między produktami zaczynasz zauważać, że to dwa różne produkty. Owszem spełniają tą samą funkcję jednak jedna roleta daje więcej możliwości niż druga. Również detale robią wielką różnicę w cenie.

Tak właśnie jest z roletami Absolute. Niby roleta, chroni przed słońcem, ot co. Jednak ta roleta nie tylko wygląda inaczej, ale też daje więcej możliwości.

Wygląd

Rolety Absolute dają wiele możliwości designerskich. Wybierając te rolety masz do wyboru kilka nowoczesnych kolorów mechanizmów, różnego rodzaju belki obciążające wiele rodzajów tkanin. Te składowe gwarantują nie tylko elegancję i jakość, ale także dopasowanie do różnych stylów wnętrz i kolorystyki. Mechanizmy do rolet Absolute występują w kolorach: biały, szary, antracyt, czarny, brązowy, czarny nikiel, stal nierdzewna, srebrny, w kasecie, lub bez kasety. Tkaniny do tych rolet również spełnią wszelkie oczekiwania, można skonfigurować zarówno roletę dzień noc jak i roletę tradycyjną. Ich struktura i kolorystyka pozwala na dopasowanie do mebli czy ścian. Tak eleganckie rolety mogą stać się główną dekoracją wnętrza, która w pierwszym momencie przyciąga uwagę.

Komfort

Osłony okienne Absolute mogą być sterowane przy pomocy MotionBlinds.  Wystarczy jedno kliknięcie. Obsługa rolet przez aplikację jest prosta i intuicyjna. Takie osłony okienne mogę współpracować z oświetleniem oraz systemem ogrzewania. Rolety dzięki odpowiednim ustawieniom dostosowują swoją pozycję do temperatury czy oświetlenia. Raz zaprogramowane mogą być również Twoim budzikiem. Dodatkowo Motionblinds jest kompatybilny min. z Home Kit, Alexą, Asystentem Google oraz innymi centralami Inteligentnych domów – Smart Home. Innymi możliwościami jest obsługa rolet za pomocą pilota czy przez tzw. PULL– jednorazowe pociągnięcie łańcuszkiem, które ustawia roletę w zaprogramowanej pozycji.

Oszczędność i bezpieczeństwo

Dzięki odpowiedniemu zaprogramowaniu, rolety w słoneczne dni mogą ograniczać nagrzewanie pomieszczeń. To gwarantuje odpowiednią temperaturę we wnętrzu. Dzięki temu ograniczamy zużycie klimatyzatorów, a tym samym oszczędzamy pieniądze.  

Zdalna obsługa pozwala na sterowanie roletami nawet gdy nie ma Cię w domu. Dom wydaje się cały czas zamieszkany. Daje to poczucie bezpieczeństwa i zapobiega włamaniom.  

Jak widać rolety Absolute to produkty na miarę naszych czasów. Nie tylko spełniają oczekiwania różnych klientów pod względem dekoracyjnym i funkcjonalnym, ale także nadążają za najnowszymi technologiami.

Przeczytaj również:
Rolety z tkaniną screen: właściwości i funkcje
Rolety z tkaniną screen: właściwości i funkcje

Rolety z tkaniną screen to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie osłon okiennych, które zdobywa coraz większą popularność zarówno w domach, jak i w biurach. Tkaniny screen wyróżniają się unikalnymi właściwościami, które sprawiają, że są one idealnym wyborem dla osób ceniących funkcjonalność i estetykę. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej ich najważniejszym cechom i funkcjom. Właściwości Tkanin […]

Czytaj całość
Plisy na każde okno – kształty plis, rodzaje tkanin i opcje sterowania
Plisy na każde okno – kształty plis, rodzaje tkanin i opcje sterowania

Plisy, czyli popularne żaluzje plisowane, stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno do domów, jak i biur czy lokali usługowych. Ich wszechstronność sprawia, że są idealnym wyborem dla każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wielkości czy charakteru wystroju. Poza tym plisa pozwala na precyzyjne zasłonięcie dowolnego fragmentu oknaW tym artykule przyjrzymy się bliżej różnym aspektom plis, w tym ich […]

Czytaj całość