Realizacje - Imperoll -

Realizacje

Zbiór wybranych realizacji wykonanych przez naszą firmę.

Pergola z oświetleniem LED

Pergola to świetne zadaszenie tarasu, które nie tylko poprawia komfort w letnie upalne dni, ale także zwiększa wartość nieruchomości. Zadaszenie może być wykonane z tkaniny lub z aluminiowych lameli. Aluminiowa konstrukcja pergoli gwarantuje jej trwałość na lata. Zarówno zadaszenie jak i przesłony boczne sterowane są pilotem.

Pokaż więcej

Markiza w domu jednorodzinnym

Markiza pozwala na zadaszenie tarasu dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Może być wyposażona w odpowiednie czujniki, które zwijają markizę kiedy wieje silny wiatr lub pada deszcz. Elektryczne sterowanie zwiększa komfort użytkowania, a kaseta chroni tkaninę przez kurzem i deszczem kiedy markiza jest zwinięta.

Pokaż więcej

Plisy z tkaniną plaster miodu w hotelu w Gdańsku

Plisy z tkaniną plaster miodu pozwalają zaciemnić pomieszczenie, ale także redukują nagrzewanie się pomieszczeń. Jest to świetne rozwiązanie na okna dachowe, przez które pomieszczenia na poddaszu bardzo się nagrzewają.

Pokaż więcej

Żaluzje drewniane sterowane elektrycznie

Żaluzje drewniane to produkt, który jest uwielbiany przez architektów. Doskonale sprawdza się w domach jak i biurowcach. Światło wpadające do środka współgra z drewnianymi lamelami i tworzy we wnętrzu ciepłą i przyjemną atmosferę. Elektryczne sterowanie dodatkowo ułatwia obsługę dużych żaluzji.

Pokaż więcej

Żaluzje fasadowe w kolorze antracytowym

Żaluzje fasadowe nie tylko doskonale zaciemniają pomieszczenia, ale także chronią przed nagrzewaniem się pomieszczeń latem. Są świetnym uzupełnieniem fasady budynku oraz obniżają poziom hałasu. Możliwość obracania lameli pozwala dostosować poziom nasłonecznienia do Twoich potrzeb.

Pokaż więcej

Rolety Absolute Premium z tkaniną screen.

Przedstawiamy realizację w restauracji na Kaszubach. Rolety Absolute to eleganckie wykończenie okien, które wpasowuje się w każde wnętrze. Dodatkowo tkanina screen zapewnia izolację przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale jednocześnie nie ogranicza pięknego widoku na jezioro. Ponadto tkanina ogranicza nagrzewanie się pomieszczeń.

Pokaż więcej

Rolety rzymskie w nowoczesnym domu jednorodzinny

Roleta rzymska wraca do łask. Świetnie sprawdza się w każdym budownictwie. Jest to alternatywa dla standardowych zasłon. Szeroka gama rodzajów tkanin oraz kolorów ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza. Nasza realizacja z zastosowaniem rolet rzymskich pokazuje, że jest to produkt uniwersalny i ponadczasowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w łazience jak i w salonie czy kuchni.

Pokaż więcej

Rolety typu screen oraz bramy garażowe

Prezentujemy świetny projekt związany z osłonami okiennymi oraz bramami garażowymi. W tej realizacji zastosowane zostały rolety typu screen zarówno na oknach jak również świetliku dachowym, dzięki czemu w słoneczne dni przebywanie na tarasie staje się czystą przyjemnością.

Pokaż więcej

Moduł dachowy oraz bramy garażowe

Nowoczesne budownictwo wymaga nowoczesnych rozwiązań. Przykładem tego jest prezentowany poniżej moduł dachowy i ścienny. Dzięki niemu taras można aranżować na wiele sposobów – dach otwarty kiedy potrzebujemy więcej światła naturalnego, zamknięty kiedy szukamy ochłody w cieniu lub dowolny w pozycjach pośrednich. Ta sama sytuacja ma miejsce dla bocznej ściany.

Pokaż więcej

Kratowa brama rolowana

Poniżej przedstawiamy doskonałe zastosowanie kratowanej bramy rolowanej z elektrycznym sterowaniem. Idealne rozwiązanie dla sklepów, boxów w galeriach handlowych.

Pokaż więcej

Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości

W budynkach biurowych świetnie sprawdzają się żaluzje pionowe oraz rolety w tkaniną tradycyjną. W Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zamontowaliśmy te dwa rodzaje osłon okiennych oraz bramę garażową. Vertikale i rolety tradycyjne są doskonałym rozwiązaniem dla pomieszczeń z dużą ilością okien a brama garażowa z systemem sygnalizacji optycznej świetnie zdaje egzamin np w parkingu podziemnym.

Pokaż więcej

Markizy z dodatkowym osprzętem

Stylowa markiza na tarasie? Zdecydowanie tak! Tutaj, oprócz dwóch markiz otwieranych automatycznie z wykorzystaniem napędu Somfy, zastosowano również nagrzewnicę oraz oświetlenie. Jest to idealne dopełnienie tarasu, który staje się miejscem rodzinnych spotkań również w chłodniejsze wieczory i dni.

Pokaż więcej

Żaluzje drewniane, do gabinetów i nie tylko.

Żaluzje, czy to drewniane czy aluminiowe dają możliwość precyzyjnego regulowania ilości wpadającego światła. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla designerskich wnętrz nowoczesnych gabinetów jak i tradycyjnych domów jednorodzinnych. Żaluzje są o tyle uniwersalne, że kupujący może wybrać nie tylko ich kolor, ale i szerokość lameli czy ozdobne dodatki. Zobacz naszą realizację poniżej i przeczytaj o tym produkcie w zakładce: ŻALUZJE.

Pokaż więcej

Roleta rzymska w zestawie z żaluzją plisowaną

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla naszych okien jest zestawienie dwóch rodzajów osłon na jednym oknie. Dobrze dobrane kolorystycznie dopełniają się nawzajem. Jedna osłona może pełnić funkcje dekoracyjne a druga – ochronne przed słońcem i temperaturą na zewnątrz. Zobacz, być może jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Pokaż więcej

Moskitiera idealnym rozwiązaniem na lato

Chyba każdy lubi delektować się świeżym powietrzem z zewnątrz. Wielokrotnie trzeba z niego rezygnować ze względu na komary i inne owady. Dzięki zastosowaniu moskitier taki problem przestaje istnieć. Poniżej prezentujemy wersję na drzwi balkonowe.

Bramy przemysłowe w postoczniowych zabudowaniach

Poniżej prezentujemy jedną z naszych realizacji związanych z bramami przemysłowymi. Zadanie o tyle ciekawe, bo bramy zamontowane zostały w stare postoczniowe zabudowania, które po rewitalizacji są siedzibą firmy Elcen. Antracytowe bramy idealnie komponują się zarówno z nowoczesną elewacją, jak i starą cegłą murów.

Pokaż więcej

Prestiżowy biurowiec w Gdyni

Żaluzje, screeny, rolety w kasecie… to produkty, które znajdziesz w naszej ofercie. Efekty wizualne montażu takich rolet możesz zobaczyć poniżej – jest to jedna z inwestycji w Gdyni. Tego typu rolety to idealne rozwiązania dla biurowców, w których ilość i rozmiar okien ma znaczenie. Wygoda obsługi jest w tym przypadku bardzo istotna, roletami można sterować za pomocą pilota lub aplikacji w smartfonie.

Pokaż więcej

Markizy Italia w gdańskim Garnizonie

Prezentujemy Państwu kolejną ciekawą realizację tym razem outdoorową. Zamontowaliśmy markizy typu Italia na jednym z budynków kompleksu Garnizon w Gdańsku.

Rolety Dzień i Noc w domu jednorodzinnym

Rolety dzień noc są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla każdego rodzaju pomieszczeń. Są też ozdobą i mogą zastępować firanki.

Duża markiza ogrodowa

Jedna z naszych ogrodowych realizacji – markiza o szerokości 4 metrów, sterowana za pomocą pilota. Markiza posiada system automatycznego składania w razie siły wiatru większej niż 7m/s. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią schronić się przed słońcem w zaciszu własnego ogrodu.

Pokaż więcej