Realizacje - Imperoll -

Realizacje

Zbiór wybranych realizacji wykonanych przez naszą firmę.

Rolety Absolute Premium z tkaniną screen.

Przedstawiamy realizację w restauracji na Kaszubach. Rolety Absolute to eleganckie wykończenie okien, które wpasowuje się w każde wnętrze. Dodatkowo tkanina screen zapewnia izolację przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale jednocześnie nie ogranicza pięknego widoku na jezioro. Ponadto tkanina ogranicza nagrzewanie się pomieszczeń.

Pokaż więcej

Rolety rzymskie w nowoczesnym domu jednorodzinny

Roleta rzymska wraca do łask. Świetnie sprawdza się w każdym budownictwie. Jest to alternatywa dla standardowych zasłon. Szeroka gama rodzajów tkanin oraz kolorów ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza. Nasza realizacja z zastosowaniem rolet rzymskich pokazuje, że jest to produkt uniwersalny i ponadczasowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w łazience jak i w salonie czy kuchni.

Pokaż więcej

Rolety typu screen oraz bramy garażowe

Prezentujemy świetny projekt związany z osłonami okiennymi oraz bramami garażowymi. W tej realizacji zastosowane zostały rolety typu screen zarówno na oknach jak również świetliku dachowym, dzięki czemu w słoneczne dni przebywanie na tarasie staje się czystą przyjemnością.

Pokaż więcej

Moduł dachowy oraz bramy garażowe

Nowoczesne budownictwo wymaga nowoczesnych rozwiązań. Przykładem tego jest prezentowany poniżej moduł dachowy i ścienny. Dzięki niemu taras można aranżować na wiele sposobów – dach otwarty kiedy potrzebujemy więcej światła naturalnego, zamknięty kiedy szukamy ochłody w cieniu lub dowolny w pozycjach pośrednich. Ta sama sytuacja ma miejsce dla bocznej ściany.

Pokaż więcej

Kratowa brama rolowana

Poniżej przedstawiamy doskonałe zastosowanie kratowanej bramy rolowanej z elektrycznym sterowaniem. Idealne rozwiązanie dla sklepów, boxów w galeriach handlowych.

Pokaż więcej

Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości

W budynkach biurowych świetnie sprawdzają się żaluzje pionowe oraz rolety w tkaniną tradycyjną. W Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zamontowaliśmy te dwa rodzaje osłon okiennych oraz bramę garażową. Vertikale i rolety tradycyjne są doskonałym rozwiązaniem dla pomieszczeń z dużą ilością okien a brama garażowa z systemem sygnalizacji optycznej świetnie zdaje egzamin np w parkingu podziemnym.

Pokaż więcej

Markizy z dodatkowym osprzętem

Stylowa markiza na tarasie? Zdecydowanie tak! Tutaj, oprócz dwóch markiz otwieranych automatycznie z wykorzystaniem napędu Somfy, zastosowano również nagrzewnicę oraz oświetlenie. Jest to idealne dopełnienie tarasu, który staje się miejscem rodzinnych spotkań również w chłodniejsze wieczory i dni.

Pokaż więcej

Żaluzje drewniane, do gabinetów i nie tylko.

Żaluzje, czy to drewniane czy aluminiowe dają możliwość precyzyjnego regulowania ilości wpadającego światła. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla designerskich wnętrz nowoczesnych gabinetów jak i tradycyjnych domów jednorodzinnych. Żaluzje są o tyle uniwersalne, że kupujący może wybrać nie tylko ich kolor, ale i szerokość lameli czy ozdobne dodatki. Zobacz naszą realizację poniżej i przeczytaj o tym produkcie w zakładce: ŻALUZJE.

Pokaż więcej

Roleta rzymska w zestawie z żaluzją plisowaną

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla naszych okien jest zestawienie dwóch rodzajów osłon na jednym oknie. Dobrze dobrane kolorystycznie dopełniają się nawzajem. Jedna osłona może pełnić funkcje dekoracyjne a druga – ochronne przed słońcem i temperaturą na zewnątrz. Zobacz, być może jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Pokaż więcej

Moskitiera idealnym rozwiązaniem na lato

Chyba każdy lubi delektować się świeżym powietrzem z zewnątrz. Wielokrotnie trzeba z niego rezygnować ze względu na komary i inne owady. Dzięki zastosowaniu moskitier taki problem przestaje istnieć. Poniżej prezentujemy wersję na drzwi balkonowe.

Bramy przemysłowe w postoczniowych zabudowaniach

Poniżej prezentujemy jedną z naszych realizacji związanych z bramami przemysłowymi. Zadanie o tyle ciekawe, bo bramy zamontowane zostały w stare postoczniowe zabudowania, które po rewitalizacji są siedzibą firmy Elcen. Antracytowe bramy idealnie komponują się zarówno z nowoczesną elewacją, jak i starą cegłą murów.

Pokaż więcej

Prestiżowy biurowiec w Gdyni

Żaluzje, screeny, rolety w kasecie… to produkty, które znajdziesz w naszej ofercie. Efekty wizualne montażu takich rolet możesz zobaczyć poniżej – jest to jedna z inwestycji w Gdyni. Tego typu rolety to idealne rozwiązania dla biurowców, w których ilość i rozmiar okien ma znaczenie. Wygoda obsługi jest w tym przypadku bardzo istotna, roletami można sterować za pomocą pilota lub aplikacji w smartfonie.

Pokaż więcej

Markizy Italia w gdańskim Garnizonie

Prezentujemy Państwu kolejną ciekawą realizację tym razem outdoorową. Zamontowaliśmy markizy typu Italia na jednym z budynków kompleksu Garnizon w Gdańsku.

Rolety Dzień i Noc w domu jednorodzinnym

Rolety dzień noc są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla każdego rodzaju pomieszczeń. Są też ozdobą i mogą zastępować firanki.

Duża markiza ogrodowa

Jedna z naszych ogrodowych realizacji – markiza o szerokości 4 metrów, sterowana za pomocą pilota. Markiza posiada system automatycznego składania w razie siły wiatru większej niż 7m/s. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią schronić się przed słońcem w zaciszu własnego ogrodu.

Pokaż więcej